پنج شيوه عالي براي يادگيري عکاسي

امروزه کتابها، وب سايتها، فيلم هاي آموزشي و رشته هاي متنوعي براي آموزش عکاسي در دسترس هستند که حتي ده سال پيش چنين فرصتي وجود نداشت. به علاوه براي توسعه مهارت عکاسي هم شيوه هاي مختلفي وجود دارند که هيچ کدام کاملاً صحيح يا اشتباه نيستند فقط کافي است متناسب ترين روش را براي خودتان بيابيد. در اين مقاله پنج روش مرسوم براي يادگيري و مهارت در عکاسي بيان مي شوند.

امروزه کتابها، وب سايتها، فيلم هاي آموزشي و رشته هاي متنوعي براي آموزش عکاسي در دسترس هستند که حتي ده سال پيش چنين فرصتي وجود نداشت. به علاوه براي توسعه مهارت عکاسي هم شيوه هاي مختلفي وجود دارند که هيچ کدام کاملاً صحيح يا اشتباه نيستند فقط کافي است متناسب ترين روش را براي خودتان بيابيد. در اين مقاله پنج روش مرسوم براي يادگيري و مهارت در عکاسي بيان مي شوند.
در اين مقاله پنج روش مرسوم براي يادگيري و مهارت در عکاسي بيان مي شوند.
... اخذ مدرک دانشگاهي/ کالج يا ديپلم عکاسي
مسيري رايج و سنتي که اکثر مردم آنرا انتخاب مي کنند. شما از اين طريق سبکهاي مختلف عکاسي را ياد مي گيريد، در محيطي هدفمند از اساتيد با تجربه و کارشناسان صنايع. به علاوه يادگيري در چنين محيطي فرصت يادگيري گروهي را به همراه دارد که موجب توسعه مهارتهاي اجتماعي مي شود که در آينده حتماً مفيد واقع خواهد شد. نکته منفي اين روش، هزينه هاي تحصيلي است. با توجه به محل زندگي تان هزينه چنين دوره هايي ممکن است چند هزار دلار باشد.
اگر پس از تحقيق در اين باره هنوز هم معتقد بوديد که روش مناسبي براي شما است، پس راه خود را انتخاب کنيد.

... همکاري به عنوان دستيار عکاس
کارآموزي شيوه اي رايج و مورد پسند براي يادگيري عکاسي است. گاهي اوقات کارآموزي نزد فردي ماهر و متخصص در عکاسي به مراتب سودمندتر از تحصيل در رشته عکاسي خواهد بود اما لازم است چنين فردي با نهايت سخاوت اطلاعاتش را در اختيار شما قرار دهد و در عين حال مشوق شما هم باشد. بدترين حالت کارآموزي اين است که وظايف متفرقه اي مانند پاسخ دادن به تلفن ها، مرتب کردن وسايل و لوازم عکاسي و فايل هاي عکس را به شما محول کنند و به اين ترتيب فرصت يادگيري نخواهيد داشت.
... شرکت در کارگاههاي آموزشي
روشي مناسب براي توسعه و بهبود مهارت عکاسي که يک از مزاياي آن انتخاب سبک عکاسي و تکنيک هاي مورد نظرتان است. برخي کارگاههاي آموزشي در محل زندگي تان برگزار مي شوند و برخي در شهرهاي ديگر. هر دوره اي که قصد شرکت در آن را داريد، به خوبي مورد بررسي قرار دهيد و اينکه مدرس دوره چقدر در اين زمينه مهارت دارد. از سوي ديگر اندازه کلاس بسيار مهم است. و اينکه مدرس دوره چقدر در اين زمينه مهارت دارد. از سوي ديگر اندازه کلاس بسيار مهم است. در کلاسهاي بزرگ براي کارگاههاي آموزشي نرم افزاري مانند لايت روم و فوتوشاپ مناسب تر هستند اما وقتي مقوله يادگيري هنر عکاسي مطرح است، کلاسهايي با تعداد کمتر مناسب تر هستند.

... دوره هاي آنلاين
روشي عالي براي يادگيري به همراه حفظ راحتي و آسايش و کاهش هزينه ها. به دنبال دوره هايي باشيد که توسط افراد متخصص تدريس مي شوند. اگر از شيوه تدريس راضي باشيد بهتر مي توانيد با مدرس خود ارتباط برقرا کنيد و يادگيري ساده تر خواهد بود. در بسياري از اين دوره هاي آنلاين، تضمين پشتيباني هم ارائه مي شود که ريسک سرمايه گذاري را کاهش مي دهد.
... مربي
مربي مي تواند هر کس شود که مي داد شما از عکاسي چه مي خواهيد و چه هدفي داريد. دوستان به عنوان مثال مي توانند در يادگيري تنظيمات دوربين به شما کمک کنند و همين طور افراد حرفه اي با تخصص بيش از ده، بيست يا چند سال بيشتر.
ممکن است آنها مهارتهاي مختلفي داشته باشند و به اين ترتيب شما اطلاعات ارزشمندي از آنها کسب خواهيد کرد که موجب صرفه جويي در وقت و هزينه هاي شما مي شود. بهترين موقعيت يافتن چنين مربياني، حلقه دوستان و نيز شبکه هاي اجتماعي هستند. به دنبال کسي باشيد که سبک عکاسي اش را دوست داريد و شيو ه اي بيابيد تا ارتباط خود را با او توسعه دهيد البته براي اين منظور به زمان نياز داريد. اگر مربي مورد نظر علاقه شما را به يادگيري درک کند اين زمان کمتر خواهد شد.

>

دانشنامه

>

مقاله

فروشگاه مرکزی کانن

پیگیری سفارشات

درباره فروشگاه مرکزی کانن


فروشگاه مرکزی کانن

گیلان - رشت - خیابان لاکانی - روبروی بانک ملی - فروشگاه مرکزی کانن

بخش فروش : 33239498-013

بخش فروش : 33244314-13

تعمیرات پرینتر : 33252914-13

تعمیرات دوربین : 33223767-13

instagram/canonpersia

telegram.me/canonpersiacenter

تمامی حقوق محفوظ و در اختیار فروشگاه مرکزی کانن می باشد
فروشگاه مرکزی کانن - فروش انواع دوربین عکاسی دیجیتال , انواع کیف دوربین ,سه پایه عکاسی و فیلمبرداری و سایر تجهیزات دوربین همچنین تعمیرات حرفه ای دوربین عکاسی
استفاده از هر قسمتی از اطلاعات این پایگاه اطلاع رسانی بدون مجوز کتبی ازفروشگاه مرکزی کانن ممنوع میباشد

طراحی و اجرا از استودیو وبلیزیا