فروشگاه مرکزی کانن

فروشگاه مرکزی کانن استان گیلان

یک فروشگاه خوب ، یک خرید عالی

A good store , A greate Shopping

فروشگاه مرکزی کانن

تجربه ی خوب خرید کالای دیجیتال اورجینال

فروشگاه مرکزی کانن به مدیریت مجید زری دوست از سال 1380 به عنوان فروشگاهی پیشرو در استان گیلان و شهر رشت شروع به فعالیت نمود. احترام به مشتری ، ارائه محصولات با کیفیت و اورجینال و ارائه خدمات پس از فروش واقعی ، همچنین ارائه طیف گسترده ای از محصولات دیجیتال و تجهیزات جانبی همراه ، این فروشگاه را تبدیل به یکی از بزرگترین مراکز تخصصی دیجیتال استان گیلان نموده است .
ارائه محصولات حرفه ای با تمرکز روی برند کانن و ارائه دوربین های قدرتمند این برند و سبد کاملی از محصولات مرتبط با عکاسی ، همچنین ارائه خدمات تعمیرات حرفه ای دوربین باعث شده تا فروشگاه مرکزی کانن تبدیل به قطب دوربین استان گیلان شود و از بسیاری از نقاط استان گیلان و استان های همجوار برای تهیه دوربین و دریافت خدمات جانبی به این فروشگاه مراجعه شود . از همین رو و در راستای تامین نیاز مشتریان ، وب سایت حاضر در سال 1394 طراحی و راه اندازی شد تا پاسخگوی اعتماد مشتریان و مخاطبین فروشگاه مرکزی کانن باشد . ارائه آخرین محصولات بازار ، همچنین ارائه مطالب مرتبط علمی و پاسخ به پرسش های خریداران محترم توسط تیم متخصص این فروشگاه تلاش هایی است کهفروشگاه مرکزی کانن برای کسب بیشترین سطح رضایت مندی مشتریان انجام میدهد .

اصل و مطمئن خرید کنید

محصولات جانبی حرفه ای از برندهای حرفه ای

در کنار ارائه محصولات از برندهای معتبر ،فروشگاه مرکزی کانن به ارائه تجهیزات و لوازم جانبی کالاهای دیجیتال هم توجه دارد . تمرکز اصلی این فروشگاه بر ارائه لوازم و تجهیزات جانبی دوربین است . لوازمی مانند ، انواع کیف کمری ، دوشی و کوله دوربین های دیجیتال ، انواع سه پایه و تک پایه حرفه ای دوربین ، لوازم و تجهیزات عکاسی از طبیعت مثل انواع قاب های ضد آب ، گریپ و ... ، طیف گسترده ای از لنزها برای مقاصد مختلف ، انواع باطری ، شارژر و کارت حافظه و همچنین تجهیزات حرفه ای آتلیه از سافت باکس ، فلش و چتر تا خیمه عکاسی و فون و ... . این تجهیزات از بهترین برندها و از وارد کنندگان اصلی تهیه شده تا مشتریانفروشگاه مرکزی کانن از تجربه یک خرید مطمئن لذت ببرند .
در کنار لوازم جانبی دوربین ،فروشگاه مرکزی کانن با تنوع بی نظیری از لوازم جانبی و لوازم مصرفی انواع پرینتر ، فکس و کپی در کنار شماست . ارائه انواع مختلف کارتریج ، تونر و پودر بصورت اورجینال برای انواع دستگاه های اداری خیال مشتریان را از خدمات جانبی این محصولات راحت کرده است .

>

دربارهفروشگاه مرکزی کانن

فروشگاه مرکزی کانن

پیگیری سفارشات

درباره فروشگاه مرکزی کانن


فروشگاه مرکزی کانن

گیلان - رشت - خیابان لاکانی - روبروی بانک ملی - فروشگاه مرکزی کانن

بخش فروش : 33239498-013

بخش فروش : 33244314-13

تعمیرات پرینتر : 33252914-13

تعمیرات دوربین : 33223767-13

instagram/canonpersia

telegram.me/canonpersiacenter

تمامی حقوق محفوظ و در اختیار فروشگاه مرکزی کانن می باشد
فروشگاه مرکزی کانن - فروش انواع دوربین عکاسی دیجیتال , انواع کیف دوربین ,سه پایه عکاسی و فیلمبرداری و سایر تجهیزات دوربین همچنین تعمیرات حرفه ای دوربین عکاسی
استفاده از هر قسمتی از اطلاعات این پایگاه اطلاع رسانی بدون مجوز کتبی ازفروشگاه مرکزی کانن ممنوع میباشد

طراحی و اجرا از استودیو وبلیزیا